Evpan İki Duvar Arası Ses Yalıtımı Bariyerli Bondex 33 mm 100 x 100 cm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Evpan İki Duvar Arası Ses Yalıtımı Bariyerli Bondex 33 mm 100 x 100 cm

%80 ses yalıtımı yapar

1 Metrekare Fiyatıdır. 


Bariyerli evpan 3 özel katmanın birbirine yapıştırılmasından oluşan negatif ve pozitif ses yalıtım malzemesidir. Bariyerli evpan önce 2,5 cm Evpan ın üzerine pvc ağırkatman ses yalıtım bariyeri yapıştırılıp; dahasonra üzerine 1 cm Evpan yapıştırılmış haldeki bir ses yalıtım malzemesidir.

Malzemenin ağırlığı 8,5Kg/1m² dir. Bariyerli evpan ses yalıtımı diğer ürünlere oranla çok daha yüksek ses yalıtımı sağlar. Esnek yapısı sayesinde bariyerli evpan girintili çıkıntılı yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Bariyerli evpan en büyük özelliği negatif ses yalıtımı yani dışarıdan gelen sesleri kesebilme özelliğine sahip olmasıdır.

Bariyerli evpan ses yalıtım sektörünün en iyi ses yalıtım malzemesidir diğer malzemelere kıyaslandığında 70 cm Taşyününe (50 dns) 40 cm akustik süngere ve 30 cm normal evpana eşit olduğu kanıtlanmıştır.

 

Bariyerli Evpan Ses Yalıtımı 33 Tanımı

 Evpan kalitesi tüm ses yalıtım ürünlerinde farkı ve kalitesi ile ilk sıralarda yerini almıştır.  Kalitesi ile çok sayıda kişi tarafından tercih edilen ses yalıtım ürünleri arasında yer alır.

Bariyerli Evpan Ses Yalıtımı Hakkında

Bariyerli Evpan ses yalıtım sistemi ise 3 özel katmanın bir araya gelmesinden oluşan müthiş bir üründür. Bu eşsiz malzeme pozitif ve negatif sesleri iletme özelliğine sahiptir. 3 katmanın özel olarak yapıştırılmasından oluşur. Bariyerli Evpan 2.5 cm Evpan üzerine pvc ile oluşturulmuş olan ses yalıtım ürününün yapıştırılması ve sonrasında use 1 cm Evpan yapıştırılarak oluşturulmuş oldukça kaliteli bir ses yalıtım malzemesidir.

Bu malzemenin ağırlığı ise 8.5 kilogramdır. Bu ürün çok sayıda aes yalıtımı malzemesine göre daha fazla mükemmellik göstererek, oldukça iyi yalıtım sağlamaktadır. Oldukça esnektir. Bu sayede de girintili çıkıntılı alanlarda bile oldukça uygulanabilirlik özelliği vardır.  Bu muhteşem ürünün en göze çarpan özelliği ise dışarıdan gelen negatif sesleri kesme özelliğidir. Bu eşsiz ürün sektör içerisinde yer alan en kaliteli ses yalıtım ürünüdür. Bu ürünü kıyaslamak gerekirse 40 cm akustik süngere ve 30 cm normal özellikteki Evpan a eşit güçte yalıtım özelliğini üzerinde barındırır.  Bu ürünü aklınıza gelecek her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Apartmanlarda diğer daireden gelen sesleri kesmek için, pis su borularının ses izolasyonu için, asansör odası , stüdyodaki ses yalıtımları için ve daha birçok ses yalıtımı gereken alanlarda güvenle bu ürünü kullanabilirsiniz.

Bariyerli Evpan ses yalıtımı ürünün standart ebatı ise 50×100 cm dir. Fiyatlar ise yapılacak alanın metrekaresine göre belirlenmektedir. Bu yüksek kaliteli bariyerlEvpan ürününü tercih ederek, muhteşem bir ses yalıtımına sahip olabilirsiniz.

 

Bariyerli Evpan Nerelerde Kullanılır

 • Yan daireden gelen sesleri yalıtmada.
 • Üst daireden gelen sesleri yalıtmada.
 • Alt daireden gelen sesleri yalıtmada.
 • Disko, bar, cafe vb yerlerin ses yalıtımında.
 • Stüdyo ses yalıtımında gelen ve giden seslerde.
 • Tuvalet borularının (Pis su borusu) Kaplanarak ses izolasyonunun sağlanması.
 • Jeneratör odası ses yalıtımında.
 • Odio kabini ses yalıtımında.
 • Makine daireleri ses yalıtımında.
 • Asansör odası ses yalıtımında.
 • Ve bir çok benzeri yerin ses yalıtımı sağlamada Bariyerli evpan kullanılabilir.
Ses yalıtımı Uzmanı Evimshopping taklit ürünlerden sakının ürünün tek yetkili satıcısı biziz diğer ürünler daha seyrektir.

Toplu alımlarda teklif isteyiniz [email protected] 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...